Schrijf je in voor de clubkampioenschappen jeugd (5-8-9 september)
24 juli 2018
In de eerste week van september organiseren we de Jeugd Clubkampioenschappen van TC Bilthoven. Het is de hoogste tijd om je in te schrijven. Alle jeugdleden kunnen mee doen!
ROOD en ORANJE Clubkampioenschappen
Voor rood en oranje vinden de clubkampioenschappen plaats op woensdagmiddag 5 september. We beginnen om 12.30 met een lunch en daarna worden er korte wedstrijdjes gespeeld. Voor rood zullen de wedstrijdjes tussen 13 en 15 plaats vinden. Voor oranje hangt het af van het aantal aanmeldingen, maar waarschijnlijk van 13 tot 17uur.
GROEN en GEEL Clubkampioenschappen:
Voor Groen en Geel vinden de clubkampioenschappen plaats op zaterdag 8 september en zondag 9 september, in geval van veel aanmeldingen zullen we ook 1 september in plannen.
Let wel, we hebben ten opzichte van vorig jaar een extra categorie toegevoegd, nl Jongens t/m 17 speelsterkte 4-6.
Schrijf je nu in!!
Groet!
Ineke en Anne
Nieuwscategorieën